Manicure OPI GelColor jest zabiegiem polegającym na opracowaniu pożądanego kształtu płytki paznokciowej, wycięciu i wypielęgnowaniu skórek oraz nałożeniu lakieru żelowego. Warto podkreślić, że nie uszkadza on płytki paznokcia. Dzięki temu pozwali cieszyć się świeżym pedicure przez długi czas.

To najnowocześniejsza metoda utwardzanego światłem żelu, który oddycha – czyli pozwala na przenikanie wilgoci i tlenu do paznokci. Tym samym nie ma negatywnego wpływu na ich kondycję. GelColor OPI nie jest połączeniem lakieru i starej technologii żelowej, nie jest też lakierem hybrydowym. Lekka formuła żelu o drobnych molekułach zapewnia lekkość aplikacji, bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej oraz w razie potrzeby ekspresowe usuwanie produktu.

OPI GelColor na tle innych produktów

OPI GelColor to najnowocześniejsza forma oddychającego żelu utwardzanego światłem LED. Jego lekka formuła o drobnych molekułach zapewnia bezpieczeństwo płytce paznokciowej. Ekspresowo usuwa się go z płytki paznokciowej dzięki specjalnemu dedykowanemu płynowi. OPI GelColor oferowany jest w całej gamie fascynujących kolorów zgodnymi z aktualnymi trendami wizażowymi i modowymi w danym sezonie.

Jakich efektów można się podziewać?

  • Trwałego, błyszczącego manicure/pedicure przez okres około trzech tygodni (w zależności od  tempa wzrostu płytki paznokciowej)
  • Wypielęgnowanych i zadbanych skórek wokół paznokci
  • Odżywionej, wypielęgnowanej i aksamitnej skóry stóp (dzięki peelingowi oraz kremom pielęgnacyjnym stosowanym podczas zabiegu Gel Color OPI)

Dla kogo dedykowany jest zabieg  Gel Color OPI

  • Dla wszystkich stawiających na powalający efekt, wygodę i trwałość manicure/pedicure
  • Zarówno dla wszystkich lubiących bawić się kolorem, jak i również tych stawiających na stonowaną klasykę