„Ogień i lód” to najbardziej prestiżowy zabieg marki iS CLINICAL, znany jako ulubiony zabieg gwiazd ze względu na spektakularny natychmiastowy efekt. iS CLINICAL to stworzona przez INNOVATIVE SKINCARE ekskluzywna marka preparatów do pielęgnacji skóry oferująca preparaty o potwierdzonym klinicznie działaniu. Farmaceuci, lekarze i eksperci przemysłu kosmetycznego pracujący w firmie są liderami w dziedzinie medycyny, farmakologii i kosmetologii. W wyniku ich pracy powstają bezpieczne preparaty, które zapewniają długotrwałe rezultaty napięcia i wygładzenia skóry. Formuły iS CLINICAL zawierają tylko najlepsze, najczystsze składniki o wysokiej jakości farmaceutycznej. Każdy z nich przebadany jest klinicznie pod względem skuteczności oraz bezpieczeństwa działania. Nieprześcigniona technologia zapewnia produktom iS CLINICAL skuteczność działania w stopniu najwyższym, tym samym daje pozytywne wyniki kliniczne trudne do uzyskania w przypadku używania innych ogólnodostępnych kosmetyków.

Zabieg bankietowy „Ogień i lód”

Ogień i lód to najbardziej prestiżowy zabieg marki iS CLINICAL. Znany dotychczas w Hollywood, a teraz dostępny jest w Polsce. Zabieg ten otrzymał polską nagrodę COSMOPOLITAN Prix de Beaute 2011, a także nagrodę amerykańskiego magazynu InStyle dla ulubionego zabiegu gwiazd. Nazwa „Ogień i lód” idealnie oddaje istotę odczuć towarzyszących w trakcie zabiegu. W fazie pierwszej na skórę aplikowana jest intensywna maska rozgrzewająca. Wykorzystuje ona działanie kwasów pochodzenia roślinnego, posiadającego jakość farmaceutyczną retinolu oraz niacyny w połączeniu z antyoksydantami. W fazie drugiej nakładana jest maska chłodząca z mentolem. Działanie masek wzmocnione zostaje poprzez nałożenie bogatego w przeciwutleniacze serum z kwasem L-askorbinowym oraz serum nawilżającego wysokiej jakości. To połączenie preparatów gwarantuje najlepsze efekty. Dzięki zabiegowi Ogień i lód nasza skóra jest oczyszczona, intensywnie napięta, odświeżona, wygładzona i rozświetlona. Zmarszczki są spłycone, a przebarwienia w subtelny sposób rozjaśnione. Na tak zadbanej skórze makijaż wygląda doskonale, a jego trwałość jest o wiele lepsza. Co więcej, po zabiegu zwiększa się wchłanianie składników aktywnych zawartych w preparatach do pielęgnacji domowej.

Zabieg może być wykonany jako natychmiastowa pomoc przed wielkim wyjściem, jednorazowo. Z kolei w serii 1 do 6 zabiegów co 2 tygodnie łagodzi problemy cery tłustej i mieszanej. Może być także traktowany jako wsparcie w terapii przy skórze trądzikowej.

Zabieg przeznaczony jest dla:

  • osób posiadających skórę suchą, odwodnioną, z widocznymi oznakami starzenia;
  • osób posiadających skórę tłustą, trądzikową, z tendencją do zaskórników.

Efekty, jakie daje zabieg:

  • głębokie oczyszczenie i odświeżenie skóry;
  • poprawia nawilżenie;
  • odżywienie skóry;
  • uelastycznienie, działanie anti-aging;
  • dodaje blasku, rozświetla skórę szarą i matową.